ŁÓDŹ

Wynajem dźwigów

Wynajem dźwigów – Łódź

Wykonanie niektórych prac nie jest możliwe bez specjalistycznego sprzętu. Dlatego swoim klientom proponujemy usługi obejmujące wynajem dźwigów. Świadczymy usługi dźwigowe m.in. na budowach na terenie Łodzi, oferując zróżnicowany, nowoczesny sprzęt, profesjonalną obsługę i konkurencyjne ceny.

Profesjonalne usługi dźwigowe

Nasze usługi dźwigowe pozwalają na terminowe i precyzyjne wykonywanie rozmaitych robót budowlanych. Pracujemy zarówno przy wznoszeniu budowli, jak i montażu rozmaitych konstrukcji. Dysponujemy sprzętem o maksymalnym udźwigu 350 ton, co pozwala na realizację nawet bardzo wymagających zadań. Wysoka jakość żurawi oraz doświadczenie naszego personelu zapewniają maksymalne bezpieczeństwo i efektywność przeprowadzanych prac. Wynajem dźwigów wraz z operatorem to najlepsze rozwiązanie dla firm, które chcą pracować efektywnie i oszczędnie. Nasza konkurencyjna oferta cenowa na pewno Cię zaskoczy. Gwarantujemy też pełną rzetelność i dołożymy wszelkich starań, byś był zadowolony ze współpracy.

Wynajem dźwigów w Łodzi – dostępny sprzęt

Dysponujemy maszynami renomowanych firm, takich jak:

  • Grove,
  • Terex,
  • Demag,
  • Spierings.

Nasze żurawie i dźwigi mają udźwig od 35 do 350 ton i zasięg od 30 do 64 metrów. Jako jedna z niewielu firm w kraju dysponujemy też unikalnym mobilnym dźwigiem Spierings SK598-AT5, który łączy żurawia wieżowego z samojezdnym i stwarza bardzo szerokie możliwości wykorzystania. Ta różnorodność sprawia, że sprostamy wielu zadaniom. Nasze maszyny są w pełni sprawne i poddawane regularnym przeglądom technicznym, tak by zapewnić pełne bezpieczeństwo na budowie. Naszym klientom zapewniamy pełny profesjonalizm oraz elastyczność – działamy na terenie całego kraju, w szczególności realizując zlecenia w centralnej Polsce, w miastach takich jak Warszawa i Łódź.

Zachęcamy do kontaktu, jeśli interesuje Cię wynajem dźwigów różnego typu oraz profesjonalne usługi dźwigowe. Cena naszych usług obejmuje sprzęt wraz z transportem na miejsce budowy oraz obsługę profesjonalnego operatora. Jesteśmy do dyspozycji!

Skontaktuj się z Naszymi ekspertami

dla Nas Nic nie jest zbyt ciężkie, ani zbyt wysokie.

Zamknij menu